• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Постачання електричної енергії

Активна

6 933 990.00 UAH з ПДВ
Номер: 0c59f2c031a64ec291cf71c5bbb7d9f8
Внутрішній номер закупівлі: 2827550
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-29-000464-a   
Замовник: КПТМ "Бориспільтепломережа"
Контактна особа: Яхнієнко Наталія Іванівна +380459562508 borispil-teplo@ogku.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: універсальна послуга
Очікувана вартість: 6 933 990.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії на об'єкти КПТМ "Бориспільтепломережа" :1.вул. Соцмістечко,227 - котельня; 2.вул. Соцмістечко,242- котельня; 3.вул. Глибоцька,122-а - котельня; 4. вул. Глибоцька,3-а - бойлерна; 5. вул. Головатого,1/1 - бойлерна; 6. вул. Головатого,6/1 - бойлерна; 7. вул. Дачна,12 - тепловий пункт; 8. вул. Завокзальна, 5/1 - котельня; 9. вул. Київський Шлях,2/7 - котельня; 10. с. Кийлів - база відпочинку; 11. вул. Київський Шлях,39/1 - бойлерна; 12. вул. Київський Шлях,4/1 - бойлерна; 13. вул. Київський Шлях,63-а - котельня; 14. вул. Київський Шлях, 87/1 - бойлерна; 15. вул. Котляревського,5/1 - котельня; 16. вул. Лютнева,16-а - бойлерна; 17. вул. Митрополита Шептицького,1-а - котельня; 18. вул. Михайла Калмикова,12-г - котельня; 19.вул. Нижній Вал,3-а - бойлерна; 20. вул. Нова,ІІ-2а- котельня; 21. вул. Нова,ІІ-4а - бойлерна; 22. вул. Новопрорізна,6-а - котельня; 23. вул. Привокзальна, 2-г - котельня; 24. вул. Сергія Оврашка,13 - котельня; 25. вул. Скіфська,23-а - котельня; 26. вул. Соборна,8-а - котельня; 27. вул. Старокиївська,73-в - бойлерна; 28. вул. Толстого,2-г - бойлерна; 29. вул. Франка,4-б - бойлерна; 30. вул. Шевченка,4-д- бойлерна.
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 1000000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 41а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»

Оскарження: 29.12.2018 18:32 - 14.01.2019 00:00
Ціна пропозиції 6 933 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.01.2019 16:33
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 0cfdf6979ae14f5fa228de0bead97415
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-29-000464-a-b1
Постачальник: ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»
Сума договору: 6 933 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації