-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енер...×-
Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
- ID: UA-2022-01-14-003946-a
- Дата створення : 14.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13607934
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія для потреб гуртожитків, в тому числі електричної енергії за рахунок кош...×-
Електрична енергія для потреб гуртожитків, в тому числі електричної енергії за рахунок коштів, відшкодованих орендарями (ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія)
- ID: UA-2022-01-14-002805-a
- Дата створення : 14.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13605921
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енер...×-
Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
- ID: UA-2021-12-10-017366-c
- Дата створення : 10.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13049824
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична ене...×-
Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
- ID: UA-2021-12-09-000572-c
- Дата створення : 09.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12982779
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія для потреб гуртожитків, в тому числі електрична енергія за рахунок кошт...×-
Електрична енергія для потреб гуртожитків, в тому числі електрична енергія за рахунок коштів, відшкодованих орендарями (ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія)
- ID: UA-2021-08-20-007288-a
- Дата створення : 20.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11205148
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія) – 2 лоти: Лот 1 – Еле...×-
Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія) – 2 лоти: Лот 1 – Електрична енергія (гуртожитки, в тому числі електрична енергія для гуртожитків за рахунок коштів, відшкодованих орендарями); Лот 2 – Електрична енергія (адміністративні будівлі).
- ID: UA-2021-07-19-006583-b
- Дата створення : 19.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10768183
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
«Електрична енергія» (ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія) – 2 лоти: Лот 1 – Еле...×-
«Електрична енергія» (ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія) – 2 лоти: Лот 1 – Електрична енергія (гуртожитки, в тому числі електрична енергія для гуртожитків за рахунок коштів, відшкодованих орендарями) Лот 2 – Електрична енергія (адміністративні будівлі)
- ID: UA-2021-02-12-004675-c
- Дата створення : 12.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8591157
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія) – 2 лоти- ID: UA-2021-01-15-003163-a
- Дата створення : 15.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8143429
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія) – 2 лоти- ID: UA-2021-01-13-006054-a
- Дата створення : 13.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8131155
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-12-24-007506-c
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7990174
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-11-30-006885-b
- Дата створення : 30.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7453206
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-11-13-009084-c
- Дата створення : 13.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7194410
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія- ID: UA-2020-07-07-004932-c
- Дата створення : 07.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5507747
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2020-06-19-005046-c
- Дата створення : 19.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5339355
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2020-06-03-003971-b
- Дата створення : 03.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5162674
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08563228ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -