-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-06-19-005046-c
Обсяг поставки товару – 608695 кВт/год, в тому числі: Гуртожитки – 558695 кВт/год; Адміністративні будівлі – 50000 кВт/год
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
bd95a409f7d44d6d8070816cde0845a0
Внутрішній номер закупівлі:
5339355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-19-005046-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563228
-
Адреса:
87527, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. КАМЕНСЬКА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вiктор Вiкторович Єрмаченко +380661459535 marsizo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
19.06.2020 14:03 - 25.06.2020 00:10
Період прийому пропозицій:
19.06.2020 14:03 - 05.07.2020 00:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
608695 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020