• Відкриті торги
  • КЕП

електрична енергія

Оголошено тендер

700 000.00 UAH
Номер: 62a00050b41b435d9ec1f5ff9e647928
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-19-004545-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
Очікувана вартість: 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: електрична енергія
Примітки: Обсяг поставки товару – 608695 кВт/год, в тому числі: Гуртожитки – 558695 кВт/год; Адміністративні будівлі – 50000 кВт/год
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 19.06.2020 13:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти відшкодовані орендарями
Сума237 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти державного бюджету України
Сума463 000.00 UAH