-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-06-19-005046-c
Обсяг поставки товару – 608695 кВт/год, в тому числі: Гуртожитки – 558695 кВт/год; Адміністративні будівлі – 50000 кВт/год
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Період уточнення:
19.06.2020 14:03 - 25.06.2020 00:10
Звернень немає. Звернення не може бути заданим