-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-07-07-004932-c
обсяг поставки товару складає 608695 кВт/год, в тому числі: гуртожитки - 558695 кВт/год адміністративні будівлі - 50000 кВт/год., У вартість товару включено витрати на розподіл, магістральне траспортування, зберігання, страхування, гарантування зобовязань,сплату податків та обовязкових платежів, в т.ч. ПДВ, та усіх інших витрат, тобто вказана ціна товару, за якою він відпускається покупцям
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
571da8f4fee949fc8e548891fb61cf41
Внутрішній номер закупівлі:
5507747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-07-004932-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563228
-
Адреса:
87527, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. КАМЕНСЬКА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вiктор Вiкторович Єрмаченко +380661459535 marsizo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
608695 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Оскарження: 07.07.2020 16:58 - 18.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Тюлягіна О.П. +380629409332
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Центральний район БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 62
Оскарження: 07.07.2020 16:58 - 18.07.2020 00:00
Ціна пропозиції
700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.07.2020 16:58
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
2cdeed7191704e66a90d69ab61e0e73b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-07-004932-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Тюлягіна О.П. +380629409332
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Центральний район БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 62
Номер договору:
3312/5-К
Сума договору:
700 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
24.07.2020 16:05
Статус:
Виконаний