-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія) – 2 лоти: Лот 1 – Електрична енергія (гуртожитки, в тому числі електрична енергія для гуртожитків за рахунок коштів, відшкодованих орендарями); Лот 2 – Електрична енергія (адміністративні будівлі).
Тендер Prozorro UA-2021-07-19-006583-b
Торги відмінено
622 164.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 717.66 UAH
мін. крок: 0.1% або 717.66 UAH
Номер:
9e0d890bcc9f49099d99a9e87e9e02b4
Внутрішній номер закупівлі:
10768183
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-19-006583-b
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563228
-
Адреса:
87527, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. КАМЕНСЬКА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Топалова +380966006343 marsizo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
622 164.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.07.2021 15:04 - 25.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2021 15:04 - 04.08.2021 15:04
Аукціон:
з 05.08.2021 12:11
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
7e5b601d2440478094215bc968a2ec3e
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Через неможливість усунення виявлених порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
29.07.2021 14:53 - 09.08.2021 00:00
Дата опублікування:
29.07.2021 14:53
Дата виконання:
09.08.2021 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴478 632.00 Лот 1 – Електрична енергія (гуртожитки, в тому числі електрична енергія для гуртожитків за рахунок коштів, відшкодованих орендарями)
- Лот №2 ₴143 532.00 Лот 2 – Електрична енергія (адміністративні будівлі)