• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія) – 2 лоти: Лот 1 – Електрична енергія (гуртожитки, в тому числі електрична енергія для гуртожитків за рахунок коштів, відшкодованих орендарями); Лот 2 – Електрична енергія (адміністративні будівлі).

Оголошено тендер

622 164.00 UAH
Номер: 9c0d15548c2941b39c1a79c3260dd332
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-19-003729-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
Очікувана вартість: 622 164.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія) – 2 лоти: Лот 1 – Електрична енергія (гуртожитки, в тому числі електрична енергія для гуртожитків за рахунок коштів, відшкодованих орендарями); Лот 2 – Електрична енергія (адміністративні будівлі).
Примітки: Установа має загальний вузол обліку для гуртожитків та адміністративних будівель. Плата за електроенергію при загальному лічильнику розподіляється пропорційно потужності побутового електричного обладнання, а саме: - Гуртожитки - 87 % кВт/год. - Адміністративні будівлі - 13 % кВт/год. Лот 1 – Електрична енергія (гуртожитки, в тому числі електрична енергія для гуртожитків за рахунок коштів, відшкодованих орендарями) – 478632,00 грн з ПДВ. Лот 2 – Електрична енергія (адміністративні будівлі) – 143532,00 грн з ПДВ.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 19.07.2021 11:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лот 1 – Електрична енергія (гуртожитки, в тому числі електрична енергія для гуртожитків за рахунок коштів, відшкодованих орендарями)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 284900 Кіловат-година
Період постачання (не задано)
Лот 2 – Електрична енергія (адміністративні будівлі)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 33896 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума518 004.00 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти відшкодовані орендарями
Сума104 160.00 UAH