-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія) – 2 лоти
Тендер Prozorro UA-2021-01-15-003163-a
Установа має загальний вузол обліку для гуртожитків та адміністративних будівель. Плата за електроенергію при загальному лічильнику розподіляється пропорційно потужності побутового електричного обладнання, а саме: - Гуртожитки - 87 % кВт/год. - Адміністративні будівлі - 13 % кВт/год.
Торги не відбулися
1 597 459.64
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 680.81 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 680.81 UAH
Номер:
1ab5d0d00c4f43b5b0ef92732be7f713
Внутрішній номер закупівлі:
8143429
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-15-003163-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563228
-
Адреса:
87527, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. КАМЕНСЬКА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Топалова +380966006343 marsizo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 597 459.64 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2021 12:13 - 21.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2021 12:13 - 31.01.2021 12:05
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 261 298.64 Лот 1 – Електрична енергія (гуртожитки, в тому числі електрична енергія для гуртожитків за рахунок коштів, відшкодованих орендарями)
- Лот №2 ₴336 161.00 Лот 2 – Електрична енергія (адміністративні будівлі)