-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія) – 2 лоти
Оголошено тендер
1 597 459.64
UAH
Номер:
6dfafde0b44949948e015e33c584dad5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-15-001686-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563228
-
Адреса:
87527, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. КАМЕНСЬКА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563228
-
Адреса:
87527, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. КАМЕНСЬКА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 597 459.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія) – 2 лоти
Примітки:
Установа має загальний вузол обліку для гуртожитків та адміністративних будівель. Плата за електроенергію при загальному лічильнику розподіляється пропорційно потужності побутового електричного обладнання, а саме:
- Гуртожитки - 87 % кВт/год.
- Адміністративні будівлі - 13 % кВт/год.
Лот 1 – Електрична енергія (гуртожитки, в тому числі електрична енергія для гуртожитків за рахунок коштів, відшкодованих орендарями) – 1 261 298,64 грн з ПДВ.
Лот 2 – Електрична енергія (адміністративні будівлі) – 336 161,00 грн з ПДВ.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
15.01.2021 10:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лот 1 – Електрична енергія (гуртожитки, в тому числі електрична енергія для гуртожитків за рахунок коштів, відшкодованих орендарями)
Кількість
750773 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Лот 2 – Електрична енергія (адміністративні будівлі)
Кількість
88000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 261 459.64 UAH
ДжерелоІнше
ОписКошти відшкодовані орендарями
Сума336 000.00 UAH