-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-009084-c
Обсяг поставки товару – 973274 кВт/год, в тому числі: Гуртожитки – 787204 кВт/год; Адміністративні будівлі – 186070 кВт/год
Торги не відбулися
1 377 510.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 887.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 887.55 UAH
Номер:
ca8e97a2d468490085f39909424b44c3
Внутрішній номер закупівлі:
7194410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-009084-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563228
-
Адреса:
87527, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. КАМЕНСЬКА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Топалова +380966006343 marsizo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 377 510.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 887.55 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 14:27 - 19.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 14:27 - 29.11.2020 13:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
973274 кіловат
Період постачання
до 31.12.2021