• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

1 377 510.00 UAH
Номер: 4f30abdd491d4ceda8ca79b66279f950
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-13-005439-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
Очікувана вартість: 1 377 510.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Обсяг поставки товару – 973274 кВт/год, в тому числі: Гуртожитки – 787204 кВт/год; Адміністративні будівлі – 186070 кВт/год
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 13.11.2020 13:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 261 500.00 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти відшкодовані орендарями
Сума116 010.00 UAH