-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-000572-c
Торги не відбулися
312 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 560.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 560.00 UAH
Номер:
02ccbbb5a946488f9b64a6957725e56e
Внутрішній номер закупівлі:
12982779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-000572-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563228
-
Адреса:
87527, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. КАМЕНСЬКА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Топалова +380966006343 marsizo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
312 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 560.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 08:42 - 15.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2021 08:42 - 25.12.2021 00:09
Аукціон:
з 28.12.2021 15:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
48000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Сидоряк Олена Валеріївна +380993510618 SidoryakEVa@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Початкова пропозиція
276 014.59 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 014.59 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0