• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)

Завершена

312 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e0388e0253d24dbdb7186992330151f1
Внутрішній номер закупівлі: 13607934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-14-003946-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
Контактна особа: Юлія Топалова +380966006343 marsizo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Електронною системою закупівель двічі автоматично відмінено процедуру відкритих торгів на закупівлю електричної енергії (код за ДК 021:2015 – 09310000-5 «електрична енергія»), при цьому технічні, якісні та кількісні характеристики до предмету закупівлі, а також вимоги до учасника не відрізняються від тих, що були визначені у тендерній документації, за винятком тих, що можуть виникнути виключно у випадках, передбачених законом для відповідного виду процедури, уповноваженою особою було прийняте рішення, що єдиною процедурою закупівлі електричної енергії для забезпечення потреб установи у 2022 році є переговорна процедура закупівлі. Враховуючи вищевикладене, замовник може застосувати як виняток переговорну процедуру закупівлі з підстав, що визначені п.1 ч.2 ст.40 Закону (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі.
Очікувана вартість: 312 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 48000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 87527, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Каменська,б.52 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"

Оскарження: 14.01.2022 13:49 - 25.01.2022 00:00
Ціна пропозиції 312 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2022 13:49
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: ece227accfc34983baef0e2a8108bb55
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-14-003946-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Номер договору: 3312/14-К
Сума договору: 285 335.33 UAH з ПДВ
Сума договору: 237 779.52 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 27.01.2022 21:06
Статус:
Підписаний
PDF
Договір 3312_14_К.PDF
PDF
Додатки до дог.3312_14_К.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова 1 до дог.3312_14_К.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 2 до договору 3312.pdf
p7s
sign.p7s