-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-24-007506-c
Обсяг поставки товару складає 973274,0 кВт/год (в тому числі гуртожитки та адміністративні будівлі). У вартість товару включено витрати на розподіл, магістральне траспортування, зберігання, страхування, гарантування зобовязань, сплату податків та обовязкових платежів, в т.ч. ПДВ, та усіх інших витрат, тобто вказана ціна товару, за якою він відпускається покупцям.
Торги відмінено
1 377 510.00
UAH з ПДВ
Номер:
068b23395811484584e94036da102486
Внутрішній номер закупівлі:
7990174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-24-007506-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563228
-
Адреса:
87527, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. КАМЕНСЬКА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Топалова +380966006343 marsizo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
1 377 510.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
973274 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
4492215b69624f7a82e545b094585cec
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час вибору процедури закупівлі, замовником не визначені окремі частини предмета закупівлі (лоти) в межах єдиної процедури закупівлі.
Період оскарження:
12.01.2021 13:45 - 23.01.2021 00:00
Дата опублікування:
12.01.2021 13:45
Дата виконання:
23.01.2021 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Оскарження: 24.12.2020 13:01 - 30.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Северін О.В. +380629569464
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Центральний район БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 62
Оскарження: 24.12.2020 13:01 - 30.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
1 377 510.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2020 13:01
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
d532d84f86a44277930d707e4cffeeeb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-24-007506-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Северін О.В. +380629569464
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Центральний район БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 62
Сума договору:
1 377 510.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 377 510.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації