-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), картка, 1л; Бензин А-95 (Євро 5), картка, 1л- ID: UA-2024-03-13-004520-a
- Дата створення : 13.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21003279
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 з рівнем екологічної безпеки Євро 5, дизельне паливо з рівнем екологічної безп...×-
Бензин А-95 з рівнем екологічної безпеки Євро 5, дизельне паливо з рівнем екологічної безпеки Євро 5
- ID: UA-2023-12-23-000783-a
- Дата створення : 23.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20222936
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 з рівнем екологічної безпеки Євро 5, дизельне паливо з рівнем екологічної безп...×-
Бензин А-95 з рівнем екологічної безпеки Євро 5, дизельне паливо з рівнем екологічної безпеки Євро 5
- ID: UA-2023-12-08-019217-a
- Дата створення : 08.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19978897
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), картка- ID: UA-2023-02-08-014797-a
- Дата створення : 08.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16909118
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), картка- ID: UA-2023-02-08-014002-a
- Дата створення : 08.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16908329
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нафта і дистиляти- ID: UA-2023-01-23-015242-a
- Дата створення : 23.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16692343
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)- ID: UA-2021-09-30-003647-b
- Дата створення : 30.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11780847
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-95)- ID: UA-2021-09-08-003810-c
- Дата створення : 08.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11419356
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-95)- ID: UA-2021-06-11-008978-b
- Дата створення : 11.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10305789
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95)- ID: UA-2021-04-26-004512-a
- Дата створення : 26.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9673722
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95)- ID: UA-2021-03-30-005427-a
- Дата створення : 30.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9303027
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-92 поставка у м. Сватове)- ID: UA-2021-03-26-013945-c
- Дата створення : 26.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9264862
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-92)- ID: UA-2021-02-19-014666-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8719985
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95, Дизельне паливо)- ID: UA-2021-01-26-011807-b
- Дата створення : 26.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8279070
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-92, бензин А-95, дизпаливо)- ID: UA-2021-01-14-004040-a
- Дата створення : 14.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8137237
Управління поліції охорони в Луганській області ЄДРПОУ: 40109152ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -