-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-95)
Тендер Prozorro UA-2021-09-08-003810-c
Завершена
88 590.00
UAH з ПДВ
Номер:
7e35956a6cb740779d5848fbfd84138d
Внутрішній номер закупівлі:
11419356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-08-003810-c
Замовник:
Управління поліції охорони в Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109152
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Партизанська, 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Руслан Валентинович Гусак +380502241091 luganskupo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі", процедура проводиться у зв'язку з тим, що замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом) за оголошеннями UA-2021-03-30-005427-a, UA-2021-06-11-008978-b, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
88 590.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нафта і дистиляти (Бензин А-95) поставка товару у містах: Сєвєродонецьк Луганської області, Лисичанськ Луганської області, Київ, Бориспіль, Пирятин, Харків, Полтава, Одеса, Маріуполь
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕСТ КАРД"
Оскарження: 08.09.2021 11:30 - 19.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Сівцова Н.В +380332200184
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА будинок 38
Оскарження: 08.09.2021 11:30 - 19.09.2021 00:00
Ціна пропозиції
88 590.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2021 11:30
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
1a37ba0f8a5541a29657be0dab2a537c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-08-003810-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕСТ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Сівцова Н.В +380332200184
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА будинок 38
Номер договору:
ШК06610/232
Сума договору:
88 590.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
73 825.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.09.2021 15:00
Статус:
Виконаний