-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-92 поставка у м. Сватове)
Тендер Prozorro UA-2021-03-26-013945-c
Завершена
273 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
8ffec7f93d8540278614a0b94e0178bc
Внутрішній номер закупівлі:
9264862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-26-013945-c
Замовник:
Управління поліції охорони в Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109152
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Партизанська, 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Руслан Валентинович Гусак +380502241091 luganskupo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі", процедура проводиться у зв'язку з тим, що замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом) за оголошеннями UA-2021-01-26-011807-b, UA-2021-02-19-014666-b, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
273 600.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нафта і дистиляти (Бензин А-92 поставка у м. Сватове)
Кількість
9600 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРЕЙН ЕНЕРДЖІ"
Оскарження: 26.03.2021 16:35 - 06.04.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829696
-
Контактна особа:
ЦАРЕНКО ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ - +380442812312
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ будинок 34 кімната 413
Оскарження: 26.03.2021 16:35 - 06.04.2021 01:00
Ціна пропозиції
273 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2021 16:35
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8a61bc835a4b4668beea62bf50f4572b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-26-013945-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРЕЙН ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829696
-
Контактна особа:
ЦАРЕНКО ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ - +380442812312
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ будинок 34 кімната 413
Номер договору:
77
Сума договору:
273 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
228 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
06.04.2021 15:00
Статус:
Виконаний