-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95)
Тендер Prozorro UA-2021-04-26-004512-a
Завершена
1 225 620.00
UAH з ПДВ
Номер:
25ce7724a94c428594662b8e37a5608e
Внутрішній номер закупівлі:
9673722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-26-004512-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109152
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Партизанська, 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Руслан Валентинович Гусак +380502241091 luganskupo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі", процедура (за двома лотами) проводиться у зв'язку з тим, що замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом) за оголошеннями UA-2021-01-26-011807-b, UA-2021-02-19-014666-b, UA-2021-03-30-005427-a, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
1 225 620.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
- Лот №1 ₴87 300.00 Нафта і дистиляти (Бензин А-95)
- Лот №2 ₴1 138 320.00 Нафта і дистиляти (Бензин А-92)