-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95)
Тендер Prozorro UA-2021-04-26-004512-a
Завершена
1 225 620.00
UAH з ПДВ
Номер:
129bdde77c79482d9d0159e2f1052447
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-05-06-000042
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
11.05.2021 00:00
Період моніторингу:
11.05.2021 16:59 - 02.06.2021 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
НАКАЗ
07.05.2021 199
(дата)
Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 14 пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25 серпня 2016 року № 2 зі змінами, внесеними наказом від 17 грудня 2018 року № 255
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Заступник начальника Управління
Північно-східного офісу
Держаудитслужби в Луганській області Тетяна ЖИХАР
Додаток
до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області
від 07.05.2021 № 199
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1 UA-2021-04-26-004512-а 26.04.2021 дані автоматичних індикаторів ризиків
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель Управління Людмила ЗІНОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
- Порушення законодавства в частині не відміни замовником закупівлі
- Застосування конкурентного діалогу або торгів з обмеженою участю, або переговорної процедури закупівлі на умовах, не передбачених законом
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання наявності підстав щодо застосування переговорної процедури закупівлі установлено порушення вимог пункту 1 частини 2 статті 40 Закону.
За результатами аналізу питання відміни тендеру частково (за лотом) установлено порушення вимог частини 4 статті 32 Закону.
За результатами аналізу питання повноти відображення інформації у формах документів у сфері публічних закупівель встановлено порушення вимог пункту 1 частини 1 статті 19 Закону.
За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законом порядку шляхом розірвання договору № 106 від 07.05.2021 Лот № 1 з дотриманням положень Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладеного у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявленого порушення.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 20 травня 2021 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), наявності підстав щодо застосування переговорної процедури закупівлі, повноти відображення інформації у формах документів у сфері публічних закупівель, оприлюднення інформації про закупівлю, відміни тендеру частково (за лотом), своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план (додаток) Управління поліції охорони в Луганській області (далі - Замовник) на 2021 рік; протокол засідання тендерного комітету Замовника від 26.04.2021 № 51, повідомлення про намір укласти договір (Лот №1, Лот №2), договори про закупівлю від 07.05.2021 № 105 (Лот №2) та № 106 (Лот №1), звіт про результати проведення процедури закупівлі від 07.05.2021.
За результатами моніторингу установлено, що обґрунтуванням застосування переговорної процедури (за двома лотами) Замовником визначено п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) у зв'язку з тим, що замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом) за оголошеннями UA-2021-01-26-011807-b, UA-2021-02-19-014666-b, UA-2021-03-30-005427-a, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Проте, за результатами аналізу інформації розміщеної в електронній системі закупівель встановлено, що закупівля лоту (Бензин А-95) була відмінена лише в одному випадку (UA-2021-03-30-005427-a), таким чином Замовник в порушення вимог пункту 1, частини другої статті 40 Закону безпідставно застосував переговорну процедуру закупівлі за Лотом №1 (Бензин А-95).
Вищевказане призвело до порушення частини четвертої статті 32 Закону, згідно з якою тендер може бути відмінено частково (за лотом).
Також, у електронній системі закупівель оприлюдненно Звіт про результати проведення закупівлі у якому відсутня інформація щодо місцезнаходження замовника, чим порушено вимоги пункту 1, частини першої статті 19 Закону.
Період усунення порушень:
20.05.2021 16:05 - 04.06.2021 00:00
Дата публікації висновку:
20.05.2021 16:05
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Порушення усунуті у встановленому законом порядку шляхом розірвання договору №106 від 07.05.2021 року.
Дата публікації звіту:
26.05.2021 14:49