• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти (Бензин А-92)

Завершена

1 807 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 695.00 UAH
Номер: d4bab48de7c6405db09161484f4f2501
Внутрішній номер закупівлі: 8719985
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-19-014666-b   
Замовник: Управління поліції охорони в Луганській області
Контактна особа: Руслан Валентинович Гусак +380502241091 luganskupo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 807 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.02.2021 18:01 - 25.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 19.02.2021 18:01 - 07.03.2021 00:00
Аукціон: 09.03.2021 12:20 - 09.03.2021 13:33
Період кваліфікації: 09.03.2021 13:33 - 18.03.2021 09:26
Період завантаження договору: 15.03.2021 16:38 - 04.04.2021 16:38

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴1 181 500.00 Нафта і дистиляти (Бензин А-92)
  • Лот №2 ₴139 000.00 Нафта і дистиляти (Бензин А-92)
  • Лот №3 ₴278 000.00 Нафта і дистиляти (Бензин А-92)
  • Лот №4 ₴208 500.00 Нафта і дистиляти (Бензин А-92)