-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-92)
Оголошено тендер
1 807 000.00
UAH
Номер:
a3b4402ca1e0443d88f1f1d07824d41e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-19-012235-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109152
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Партизанська, 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління поліції охорони в Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109152
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Партизанська, 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 807 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (Бензин А-92)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
19.02.2021 15:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 807 000.00 UAH