-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95)
Тендер Prozorro UA-2021-03-30-005427-a
Торги не відбулися
1 275 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 460.00 UAH
мін. крок: 0% або 460.00 UAH
Номер:
e547797fa94e4c58b42edf052aa72676
Внутрішній номер закупівлі:
9303027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-30-005427-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109152
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Партизанська, 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Руслан Валентинович Гусак +380502241091 luganskupo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 275 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.03.2021 17:14 - 05.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2021 17:14 - 15.04.2021 23:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴92 000.00 Нафта і дистиляти (Бензин А-95)
- Лот №2 ₴1 183 000.00 Нафта і дистиляти (Бензин А-92)