-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2021-09-30-003647-b
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер:
8df4297498e44cd88bbe54b905b54d0a
Внутрішній номер закупівлі:
11780847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-30-003647-b
Замовник:
Управління поліції охорони в Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109152
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Партизанська, 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Руслан Валентинович Гусак +380502241091 luganskupo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 250.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2021 12:37 - 06.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2021 12:37 - 16.10.2021 10:00
Аукціон:
18.10.2021 14:50 - 18.10.2021 15:19
Період кваліфікації:
18.10.2021 15:19 - 22.10.2021 17:03
Період завантаження договору:
22.10.2021 17:03 - 11.11.2021 17:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (поставка товару у містах Сєвєродонецьк Луганської області, Київ, Харків, Полтава, Винниця, Львів, Миколаїв, Дніпро, Чернівці)
Кількість
15000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Кард"
Оскарження: 22.10.2021 17:03 - 01.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Максименко Юлія Миколаївна 380674710732 julia.maksimenko@wog.ua
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, буд. 1
Оскарження: 22.10.2021 17:03 - 01.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
434 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2021 17:03
Відповіді на вимоги
11
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "КРЕЙН ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829696
-
Контактна особа:
Обитоцький Юрій Анатолійович 380442812312 craneenergy.oya@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 34, кімната 413
Початкова пропозиція
441 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
434 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
34
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Шевчук Вікторія Василівна 380506352992 V.SHEVCHUK17@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
435 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
435 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
16a680d535b84b04b2e49f2bcd71974f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-30-003647-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Кард"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Максименко Юлія Миколаївна 380674710732 julia.maksimenko@wog.ua
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, буд. 1
Номер договору:
265
Сума договору:
434 250.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
361 875.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.11.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
02.11.2021 16:00
Статус:
Розірваний