-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
434 250.00
UAH з ПДВ
Номер:
16a680d535b84b04b2e49f2bcd71974f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-30-003647-b-b1
Замовник:
Управління поліції охорони в Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109152
-
Контактна особа:
Руслан Валентинович Гусак +380502241091 luganskupo@i.ua
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Партизанська, 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Кард"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Максименко Юлія Миколаївна 380674710732 julia.maksimenko@wog.ua
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, буд. 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
265
Дата підписання:
02.11.2021 16:00
Період дії договору:
02.11.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
434 250.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 72 375.00 UAH)
Оплачено:
65 095.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 849.16 UAH)
Причини розірвання договору:
Неможливість Учасником (Постачальником) виконати умови договору.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (поставка товару у містах Сєвєродонецьк Луганської області, Київ, Харків, Полтава, Винниця, Львів, Миколаїв, Дніпро, Чернівці)
×
-
Країна виробництва:
BY Республіка Білорусь
Кількість
15000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації