• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти (Бензин А-95)

Торги не відбулися

92 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 460.00 UAH
Номер: d48f260c6efc411b942fb6793bd29762
Внутрішній номер закупівлі: 10305789
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-11-008978-b   
Замовник: Управління поліції охорони в Луганській області
Контактна особа: Руслан Валентинович Гусак +380502241091 luganskupo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 92 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 460.00 UAH
Період уточнення: 11.06.2021 14:22 - 17.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2021 14:22 - 27.06.2021 10:00
Аукціон: з 29.06.2021 15:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин підвищеної якості А-95 (поставка товару у місті Сєвєродонецьк Луганської області, Лисичанськ Луганської області, Київ, Бориспіль, Пирятин, Харків, Полтава, Маріуполь)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3000 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації