• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Бензин А-95 з рівнем екологічної безпеки Євро 5, дизельне паливо з рівнем екологічної безпеки Євро 5

Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання документів, складених мовою іншою, ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Переклад повинен бути здійснений бюро перекладів або центром перекладів та завірений підписом уповноваженої особи і печаткою такого центру або бюро. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою

Торги не відбулися

737 956.34 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 689.78 UAH
Номер: e46b02692a0f4299a509da7411318df8
Внутрішній номер закупівлі: 19978897
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-08-019217-a   
Замовник: Управління поліції охорони в Луганській області
Контактна особа: Костянтин Вдовін +380666658133 uposever@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 737 956.34 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.12.2023 17:00 - 13.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2023 17:00 - 16.12.2023 00:00
Період кваліфікації: 16.12.2023 00:01 - 19.12.2023 10:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴737 956.34 Бензин А-95 з рівнем екологічної безпеки Євро 5, дизельне паливо з рівнем екологічної безпеки Євро 5