-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 з рівнем екологічної безпеки Євро 5, дизельне паливо з рівнем екологічної безпеки Євро 5 (номенклатурна позиція товару за найбільш підходящим кодом ДК 021:2015 – 09132100-4 неетильований бензин; 09134200-9 дизельне паливо)
Оголошено тендер
737 956.34
UAH
Номер:
cee39968e7a54e4f999a45d11fafba18
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-08-006388-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109152
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління поліції охорони в Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109152
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
737 956.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 з рівнем екологічної безпеки Євро 5, дизельне паливо з рівнем екологічної безпеки Євро 5 (номенклатурна позиція товару за найбільш підходящим кодом ДК 021:2015 – 09132100-4 неетильований бензин; 09134200-9 дизельне паливо)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
08.12.2023 16:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від надання послуг, які здійснюються на договірних засадах (в порядку п.п. 9 п. 5 Положення про Національну поліцію)
Сума737 956.34 UAH