-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2343/1.045/1, 2170/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2343/1.045/1, 2170/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
- ID: UA-2026-08-17-010998-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30107863
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2343/1.045/1, 2170/1 стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2343/1.045/1, 2170/1 стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-08-17-007814-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30104690
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
набої (2197/1.004/5,2014/4)- ID: UA-2026-08-05-008479-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30001692
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
набої (2193/1.004/5, 2027/4)- ID: UA-2026-08-03-008309-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29976770
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-07-14-010746-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29813651
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 353...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-07-14-006918-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29809850
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6мм (.22 LR) (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000...×-
Набої калібру 5,6мм (.22 LR) (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
- ID: UA-2026-07-06-009901-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29741999
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
- ID: UA-2026-07-06-008330-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29740424
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5, 6 мм (.22 LR) (1932/1.045, 1805/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 353300...×-
Набої калібру 5, 6 мм (.22 LR) (1932/1.045, 1805/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-07-03-010692-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29730921
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. (1932/1.045, 1805/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. (1932/1.045, 1805/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-07-03-009867-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29730086
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1909/1.045/1, 1770/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1909/1.045/1, 1770/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-06-30-010885-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29694046
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1909/1.045/1, 1770/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 353...×-
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1909/1.045/1, 1770/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-06-30-008479-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29691645
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кулі пневматичні калібр 4,5 мм (1743/1.045/1, 1610/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 3533...×-
Кулі пневматичні калібр 4,5 мм (1743/1.045/1, 1610/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-06-16-013631-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29557461
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1743/1.045/1, 1610/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1743/1.045/1, 1610/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-06-16-012114-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29555945
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1720/1.045/1, 1583/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330...×-
Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1720/1.045/1, 1583/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
- ID: UA-2026-06-15-001878-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29532083
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиЗавершена -