-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-006918-a
Інформація щодо оприлюднення на власному вебсайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами). Посилання на сторінку, яка доступна для перегляду: https://www.ua-sport.agency/?s=UA-2026-07-14-006918-a
Завершена
82 387.50
UAH без ПДВ
Номер:
6b138c391f6842d784ab2d8fe42baf28
Внутрішній номер закупівлі:
29809850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-006918-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Градомська Людмила Вікторівна +380932350431 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
82 387.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 14:22 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 14:22 - 22.07.2026 08:00
Аукціон:
23.07.2026 15:37 - 23.07.2026 16:00
Період кваліфікації:
23.07.2026 16:00 - 28.07.2026 15:28
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴82 387.50 Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)