-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-006918-a
Інформація щодо оприлюднення на власному вебсайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами). Посилання на сторінку, яка доступна для перегляду: https://www.ua-sport.agency/?s=UA-2026-07-14-006918-a
Завершена
82 387.50
UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 14:22 - 19.07.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим