• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1720/1.045/1, 1583/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)

Завершена

223 398.00 UAH з ПДВ
Номер: bf14e7ddfa904a7a9756ecc46866ae9c
Внутрішній номер закупівлі: 29532083
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-001878-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 223 398.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.06.2026 10:25 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2026 10:25 - 23.06.2026 10:00
Аукціон: з 24.06.2026 14:36
Період кваліфікації: 23.06.2026 10:00 - 23.06.2026 11:27
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴223 398.00 Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (1720/1.045/1, 1583/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)