-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2343/1.045/1, 2170/1 стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-007814-a
Завершена
26 643.75
UAH без ПДВ
Номер:
472a9519284240beb3d83f49c282357c
Внутрішній номер закупівлі:
30104690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-007814-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 643.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:40 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:40 - 25.08.2026 10:00
Аукціон:
з 26.08.2026 12:36
Період кваліфікації:
25.08.2026 10:00 - 25.08.2026 12:19
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 643.75 Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2343/1.045/1, 2170/1 стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)