• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2343/1.045/1, 2170/1 стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)

Оголошено тендер

31 972.50 UAH
Номер: 874494dd36f74ef6b533ff4e7086dcd1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-009655-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Очікувана вартість: 31 972.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (2343/1.045/1, 2170/1 стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель на 2026 рік. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Державної установи «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» від 17.08.2026 №2343/1.045/1, кошторис №2170/1. Очікувана вартість предмета закупівлі в річному плані зазначена з ПДВ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 Боєприпаси
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.08.2026 14:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік
Код класифікації видатківКПК-2026:3401220 - Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту
Сума31 972.50 UAH