-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1909/1.045/1, 1770/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-008479-a
Завершена
81 120.00
UAH з ПДВ
Номер:
b754c61681174840b2e5be65b48a630a
Внутрішній номер закупівлі:
29691645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-008479-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
81 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 14:25 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 14:25 - 08.07.2026 10:00
Аукціон:
з 09.07.2026 11:43
Період кваліфікації:
08.07.2026 10:00 - 09.07.2026 09:39
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 120.00 Кулі пневматичні калібру 4,5 мм (1909/1.045/1, 1770/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)