• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2343/1.045/1, 2170/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)

Завершена

124 110.00 UAH без ПДВ
Номер: 2ad6a3751cdc4a509366d782ee795e1c
Внутрішній номер закупівлі: 30107863
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-010998-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 124 110.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 16:29 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 16:29 - 25.08.2026 10:00
Аукціон: з 26.08.2026 12:49
Період кваліфікації: 25.08.2026 10:00 - 25.08.2026 12:39
Період завантаження договору: 31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴124 110.00 Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2343/1.045/1, 2170/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)