• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2343/1.045/1, 2170/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)

Оголошено тендер

148 932.00 UAH
Номер: 621fa1e277a24d9aa99b4e838ee0a682
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-013349-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Очікувана вартість: 148 932.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2343/1.045/1, 2170/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель на 2026 рік. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Державної установи «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» від 17.08.2026 № 2343/1.045/1, кошторис 2170/1
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 Боєприпаси
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.08.2026 16:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік.
Код класифікації видатківКПК-2026:3401220 - Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту
Сума148 932.00 UAH