• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)

Інформація щодо оприлюднення на власному вебсайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами). Посилання на сторінку, яка доступна для перегляду: https://www.ua-sport.agency/?s=UA-2026-07-14-010746-a

Завершена

251 270.00 UAH без ПДВ
Номер: 21da612f30dd4732be657ba0da16af1d
Внутрішній номер закупівлі: 29813651
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-010746-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Градомська Людмила Вікторівна +380932350431 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 251 270.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 16:39 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 16:39 - 22.07.2026 08:00
Аукціон: з 23.07.2026 11:10
Період кваліфікації: 22.07.2026 08:00 - 22.07.2026 15:05
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴251 270.00 Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)