• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)

Оголошено тендер

301 524.00 UAH
Номер: cd3216d27109449a9f5318ea3066a1a2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-14-012627-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Очікувана вартість: 301 524.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набої калібру 5,6 мм (.22 LR) (2014/1.045/1, 1831/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель на 2026 рік. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Державної установи «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» від 13.07.2026 №2014/1.045/1, кошторис №1831/1. Очікувана вартість предмета закупівлі в річному плані зазначена з ПДВ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 Боєприпаси
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.07.2026 16:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік
Код класифікації видатківКПК-2026:3401220 - Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту
Сума301 524.00 UAH