-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-008330-a
Завершена
74 360.00
UAH без ПДВ
Номер:
9147e07f5604421d8cf3015198afdcd6
Внутрішній номер закупівлі:
29740424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-008330-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
74 360.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 15:46 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 15:46 - 14.07.2026 10:00
Аукціон:
з 15.07.2026 12:10
Період кваліфікації:
14.07.2026 10:00 - 14.07.2026 15:00
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 360.00 Кулі пневматичні калібру 4,5 мм. (1931/1.045, 1798/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 - Боєприпаси)