• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Набої калібру 5, 6 мм (.22 LR) (1932/1.045, 1805/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)

Торги не відбулися

252 781.00 UAH без ПДВ
Номер: 0fb8fbcd463f4e2dba32eaf96fa7572b
Внутрішній номер закупівлі: 29730921
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-010692-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Каліновська Наталія Вікторівна +380442890042 nataliia.kalinovska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 252 781.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.07.2026 21:08 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2026 21:08 - 11.07.2026 10:00
Аукціон: з 13.07.2026 14:27
Період кваліфікації: 11.07.2026 10:00 - 11.07.2026 13:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴252 781.00 Набої калібру 5, 6 мм (.22 LR) (1932/1.045, 1805/1, стрільба кульова) (ДК 021:2015: 35330000-6 – Боєприпаси)