-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (реактиви для аналізатора EasyLite вироб...×-
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (реактиви для аналізатора EasyLite виробництва компанії MEDICA, США)
- ID: UA-2018-08-14-001357-b
- Дата створення : 14.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2379667
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (реактиви для проведення лабораторних до...×-
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (реактиви для проведення лабораторних досліджень)
- ID: UA-2018-07-05-001276-a
- Дата створення : 05.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2272623
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (тест-системи імуноферментні)- ID: UA-2018-04-02-001295-a
- Дата створення : 02.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1936988
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)- ID: UA-2018-03-22-000443-b
- Дата створення : 22.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1927792
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні (Реактиви)- ID: UA-2018-03-14-000948-b
- Дата створення : 14.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1895837
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)- ID: UA-2018-02-13-003067-b
- Дата створення : 13.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1822604
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Витратні матеріали до аналізатора вимір...×-
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Витратні матеріали до аналізатора вимірювання глікозильованого гемоглобіну «Quo-Lab»)
- ID: UA-2018-02-01-000842-c
- Дата створення : 01.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1766249
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (реактиви та контрастні речовин...×-
код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (реактиви та контрастні речовини, код ДК 021:2015- 33696000-5, хімічні реактиви)
- ID: UA-2016-12-21-002854-b
- Дата створення : 21.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 428420
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниАктивна -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 016-2010: 20.14.7 - Продукти хімічні органічні, основні, різноманітні (Реактиви та...×-
код ДК 016-2010: 20.14.7 - Продукти хімічні органічні, основні, різноманітні (Реактиви та контрастні речовини, код ДК 021:2015- 33696000-5, хімічні реактиви)
- ID: UA-2016-09-15-001009-c
- Дата створення : 15.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 344164
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (Реактиви та контрастні речовин...×-
код ДК 016:2010 - 21.20.2- Препарати фармацевтичні, інші (Реактиви та контрастні речовини, код ДК 021:2015- 33696000-5, хімічні реактиви)
- ID: UA-2016-10-24-001179-b
- Дата створення : 24.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 333766
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 26281781ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниЗавершена -