-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (реактиви для проведення лабораторних досліджень)
Тендер Prozorro UA-2018-07-05-001276-a
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
Номер:
384f532b762c4fdaadd3e596842cba8e
Внутрішній номер закупівлі:
2272623
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-05-001276-a
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, смт. Васищеве, вул. Зелена, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 450.00 UAH
Період уточнення:
05.07.2018 14:51 - 12.07.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2018 14:51 - 22.07.2018 08:00
Аукціон:
23.07.2018 12:07 - 23.07.2018 12:34
Період кваліфікації:
23.07.2018 12:34 - 31.07.2018 14:56
Період завантаження договору:
26.07.2018 16:28 - 15.08.2018 16:28
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
реактиви для проведення лабораторних досліджень
Кількість
126 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕКОМЕДТЕСТ"
Оскарження: 23.07.2018 12:34 - 06.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37565942
-
Контактна особа:
Кучерява Тетяна +380504460303 info@ecomedtest.com
-
Адреса:
04074, Україна, Київ, м. Київ, вул. Лугова, 9
Оскарження: 23.07.2018 12:34 - 06.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
125 496.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
125 496.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.07.2018 16:28
Документи
21
Скарги
0
ФОП "НАЙДЬОНОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ"
Оскарження: 26.07.2018 16:28 - 11.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3203718279
-
Контактна особа:
Олександр Найдьонов +380666896021 nai1987@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БОЙОВА, будинок 14
Оскарження: 26.07.2018 16:28 - 11.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
143 208.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
143 208.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2018 14:56
Документи
12
Скарги
0
ФОП "Дяченко Олександр Олексійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2630815011
-
Контактна особа:
Александр Дяченко +380665968021 diachenko_zakupki@ukr.net
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, м. Харків, ВУЛИЦЯ ГОЛЬДБЕРГІВСЬКА, будинок 64, квартира 5
Початкова пропозиція
144 785.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
144 785.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f5fc797b99c4932a8f1c1071e14e93a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-05-001276-a-b1
Постачальник:
ФОП "НАЙДЬОНОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3203718279
-
Контактна особа:
Олександр Найдьонов +380666896021 nai1987@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БОЙОВА, будинок 14
Номер договору:
НА-33
Сума договору:
143 208.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
14.08.2018 15:04
Статус:
Підписаний