-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (реактиви для проведення лабораторних досліджень)
143 208.50
UAH з ПДВ
Номер:
2f5fc797b99c4932a8f1c1071e14e93a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-05-001276-a-b1
Постачальник:
ФОП "НАЙДЬОНОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3203718279
-
Контактна особа:
Олександр Найдьонов +380666896021 nai1987@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БОЙОВА, будинок 14
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
НА-33
Дата підписання:
14.08.2018 15:04
Період дії договору:
14.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
143 208.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 143 208.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
реактиви для проведення лабораторних досліджень
Кількість
126 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018