• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (реактиви для аналізатора EasyLite виробництва компанії MEDICA, США)

Завершена

56 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 560.00 UAH
Номер: 256bfc07658c49bfbd3ca07ea3a7b4cb
Внутрішній номер закупівлі: 2379667
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-14-001357-b   
Замовник: Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
Контактна особа: Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 56 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 560.00 UAH
Період уточнення: 14.08.2018 14:54 - 21.08.2018 08:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2018 14:54 - 31.08.2018 08:00
Аукціон: 03.09.2018 13:47 - 03.09.2018 14:08
Період кваліфікації: 03.09.2018 14:08 - 06.09.2018 13:44
Період завантаження договору: 03.09.2018 14:08 - 23.09.2018 14:08

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
EasyLite Maintenance Kit Експлуатаційний набір EasyLity
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2 набір
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
EasyLyte Reference Electrode Референсний електрод EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
EasyLyte Cl-Electrode Cl - електрод EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
EasyLyte Na + Electrode Na + електрод EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
EasyLyte K + Electrode K + електрод EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "НАЙДЬОНОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ"

Оскарження: 03.09.2018 14:08 - 17.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 55 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
55 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2018 13:44
Документи 19
Скарги 0
ФОП "ЄРЕМЕЄВ ЄВГЕН ВАЛЕРІЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 55 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
55 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 65bb6c06751a441b923f9b4298927438
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-14-001357-b-a1
Постачальник: ФОП "НАЙДЬОНОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ"
Номер договору: НА-34
Сума договору: 55 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 18.09.2018 13:48
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № НА-34.pdf
p7s
sign.p7s