-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (реактиви для аналізатора EasyLite виробництва компанії MEDICA, США)
55 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
65bb6c06751a441b923f9b4298927438
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-14-001357-b-a1
Постачальник:
ФОП "НАЙДЬОНОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3203718279
-
Контактна особа:
Олександр Найдьонов +380666896021 nai1987@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БОЙОВА, будинок 14
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
НА-34
Дата підписання:
18.09.2018 13:48
Період дії договору:
18.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
55 720.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 55 720.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
EasyLite Maintenance Kit Експлуатаційний набір EasyLity
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2018
EasyLyte Reference Electrode Референсний електрод EasyLyte
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
EasyLyte Cl-Electrode Cl - електрод EasyLyte
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
EasyLyte Na + Electrode Na + електрод EasyLyte
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
EasyLyte K + Electrode K + електрод EasyLyte
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018