-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2018-03-22-000443-b
Завершена
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 500.00 UAH
Номер:
269ab9e5e11643dc8f5bf801b7766c24
Внутрішній номер закупівлі:
1927792
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-22-000443-b
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт. Пісочин, пров. Транспортний, 4-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 500.00 UAH
Період уточнення:
22.03.2018 10:31 - 27.03.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2018 10:31 - 06.04.2018 18:00
Аукціон:
10.04.2018 12:58 - 10.04.2018 13:19
Період кваліфікації:
10.04.2018 13:19 - 11.04.2018 12:51
Період завантаження договору:
10.04.2018 13:19 - 30.04.2018 13:19
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
лабораторні реактиви
Кількість
1682 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СТЕФАНЦЕВ РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ"
Оскарження: 10.04.2018 13:19 - 22.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3014311312
-
Контактна особа:
Руслан Стефанцев +3806762620508 r.stefancev@mail.ru
-
Адреса:
61000, Україна, Харківська область, м.Харків, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 28, квартира 79
Оскарження: 10.04.2018 13:19 - 22.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
743 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
743 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.04.2018 12:51
Документи
21
Скарги
0
ФОП "Найдьонова Катерина Віталіївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3248414121
-
Контактна особа:
Екатерина Найденова +380577568450 tender08@i.ua
-
Адреса:
61111, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Познанська, буд.4., кв.162
Початкова пропозиція
749 857.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
749 857.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
ceb160c80aa145eaa3e96aa9297739c8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-22-000443-b-a1
Постачальник:
ФОП "СТЕФАНЦЕВ РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3014311312
-
Контактна особа:
Руслан Стефанцев +3806762620508 r.stefancev@mail.ru
-
Адреса:
61000, Україна, Харківська область, м.Харків, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 28, квартира 79
Номер договору:
С-45
Сума договору:
743 940.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
27.04.2018 15:58
Статус:
Підписаний