• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)

743 940.00 UAH з ПДВ
Номер: ceb160c80aa145eaa3e96aa9297739c8
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-22-000443-b-a1
Постачальник: ФОП "СТЕФАНЦЕВ РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: С-45
Дата підписання: 27.04.2018 15:58
Період дії договору: 27.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 743 940.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 743 940.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
лабораторні реактиви
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1682 одиниця
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті