-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (Реактиви)
Тендер Prozorro UA-2018-03-14-000948-b
Завершена
745 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 450.00 UAH
Номер:
f721923afaeb489892563def90bc979a
Внутрішній номер закупівлі:
1895837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-14-000948-b
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт. Пісочин, пров. Транспортний, 4-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
745 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 450.00 UAH
Період уточнення:
14.03.2018 14:33 - 21.03.2018 07:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2018 14:33 - 31.03.2018 08:00
Аукціон:
02.04.2018 15:30 - 02.04.2018 15:51
Період кваліфікації:
02.04.2018 15:51 - 06.04.2018 17:00
Період завантаження договору:
02.04.2018 15:51 - 22.04.2018 15:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
реактиви
Кількість
4458 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛІУС"
Оскарження: 02.04.2018 15:51 - 17.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37660925
-
Контактна особа:
Андрій Коломійцев +380577523231 aliustender@gmail.com
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ФРАНКІВСЬКА, будинок 14
Оскарження: 02.04.2018 15:51 - 17.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
744 681.61 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
744 681.61 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.04.2018 17:00
Документи
23
Скарги
0
ФОП "ТРЕТЬЯК ОЛЕНА ПЕТРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2598218244
-
Контактна особа:
Олена Третьяк +380675019415 71tretyak@gmail.com
-
Адреса:
61023, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 122, квартира 10
Початкова пропозиція
744 951.79 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
744 951.79 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
dfcf928898444363a28498bf30650fc9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-14-000948-b-a1
Постачальник:
ТОВ "АЛІУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37660925
-
Контактна особа:
Андрій Коломійцев +380577523231 aliustender@gmail.com
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ФРАНКІВСЬКА, будинок 14
Номер договору:
19/04
Сума договору:
744 681.61 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
19.04.2018 10:33
Статус:
Підписаний