• Відкриті торги
  • КЕП

Лікарські засоби різні (Реактиви)

744 681.61 UAH з ПДВ
Номер: dfcf928898444363a28498bf30650fc9
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-14-000948-b-a1
Постачальник: ТОВ "АЛІУС"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 19/04
Дата підписання: 19.04.2018 10:33
Період дії договору: 19.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 744 681.61 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 744 681.61 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
реактиви
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4458 одиниця
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті